Szanowni Rodzice !

 

Uprzejmie informuję, że zgodnie z Zarzadzeniem nr 129/20 Prezydenta Miasta Leszna z dnia 16 marca 2020 zmieniającym Zarządzenie nr 32/20 Prezydenta Miasta Leszna z dnia 22.01.2020 w sprawie terminów przeprowadzania postępowania rekrutacyjnego i postępowania uzupełniającego ...

 

TERMIN SKŁADANIA WNIOSKÓW O PRZYJĘCIE DO PRZEDSZKOLA ZOSTAŁ WYDŁUŻONY DO 10 KWIETNIA 2020 R. DO GODZINY 15:00.

 

Przypominam, że nabór prowadzony jest w sposób elektroniczny-

Rodzic po zalogowaniu się na stronie leszno.przedszkola.vnabor.pl 

zgłasza kandydata , następnie generuje i drukuje z systemu wypełniony wniosek wraz z załącznikami . Rodzic  zobowiązany jest dostarczyć dokumenty do przedszkola.

Ze wzgledu na wstrzymanie do 25 marca  bezpośrednich kontaktów z pracownikami przedszkola informuję, że wypełnione dokumenty (w zamkniętych kopertach) można wrzucać do skrzynki pocztowej lub drogą mailową skan wypełnionych dokumentów (lub ich zdjęcie) można przesłać na adres ; Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.">Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  

 

Potwierdzeniem dotarcia dokumentów kandydata  do przedszkola  będzie otrzymanie w systemie statusu- zweryfikowany.

W przypadku stwierdzonych braków lub nieprawidłowości w dostarczonej dokumentacji dyrektor lub wyznaczony pracownik , celem dokonania zmian będzie kontaktował się z rodzicem telefonicznie .

 

 Rodzic, który nie ma możliwości zapisania dziecka drogą elektroniczną i chce złożyć wniosek tylko w wersji papierowej  proszony jest o kontakt telefoniczny z przedszkolem celem ustalenia sposobu załatwienia sprawy.

 

 

Równocześnie informuję, że zaproszenie przyszłych przedszkolaków i ich rodziców do składania wizyt w przedszkolu zostaje przełożone na termin późniejszy. 

 

Treść zarządzenia przeczytasz klikając na link

 

 

http://bip.leszno.pl/zarzadzenie/6790/zarzadzenie-nr-129-2020

 

 

 

Renata Rangno