P I K N I K R O D Z I N N Y pod hasłem:

"Każdy wartość swoją ma, więc działajmy Ty i ja!"


28 maja w naszym przedszkolu odbył się Piknik Rodzinny z okazji DNIA DZIECKA, MAMY I TATY, który upłynął w radosnej i pełnej uśmiechów atmosferze. Piękna pogoda sprzyjała wspólnej zabawie i korzystaniu z licznych atrakcji.


Serdecznie dziękujemy Rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie grupowych stanowisk oraz za udział w przedstawieniu „Kot w butach". Szczególne podziękowania kierujemy do pani Patrycji za reżyserię tego wyjątkowego spektaklu.


Dziękujemy Ratownikom Medycznym za przybycie i przeprowadzenie treningu udzielania pierwszej pomocy.


Wyrazy wdzięczności składamy również przedstawicielom Akademii Piłkarskiego Rozwoju Lampart  za przygotowanie sportowych atrakcji oraz Państwu Kolasińskim za możliwość zabawy na dmuchańcach.


Serdecznie dziękujemy Rodzicom Klary z grupy Motylków za watę cukrową i zaplatanie kolorowych warkoczyków, a także Magdzie za wspaniałe zabawy taneczne przy przebojach z bajek.


Podziękowania kierujemy również do studentek IV roku pedagogiki ANS za przygotowanie stacji zadaniowych z ciekawymi zabawami i aktywnościami dla dzieci.


Przedszkolaki natomiast dostarczyły Rodzicom wzruszeń prezentem muzycznym pt. "To dla mamy i dla taty" ❤️❤️
Mamy nadzieję, że wszyscy uczestnicy pikniku miło spędzili czas i dobrze się bawili.

Dziękujemy za obecność, zaangażowanie i wspólnie stworzoną, wyjątkową atmosferę!

 

712624249 1582593606631976 74456160188137726 n

 

711170849 1582594229965247 1151839494297536829 n

 

710482621 1582596296631707 8933890577301514155 n

 

714793016 1584060043151999 3292053715095759064 n

 

linie 123bloger com 106